13 Aralık 2019 Cuma

Kısa Kısa Tavsiye Filmler Serisi 4Merhaba arkadaşlar,

Cuma günleri için blogumda klasik hale getirmiş olduğum tavsiye serisinde 4'e geldik. Acaba ne kadar sürecek diye düşünüyorsanız. Bu seri çok uzun sürebilir, çok güzel filmler var ayırmak mümkün olmuyor. Ayrıca yorumlarda belirttiğiniz izleyebildiğim filmleri de ekleyeceğim.

Bugün bahsedeceğim filmler ise düşündürücü, özellikle ilk film ile alakalı TRT'de program dahi izledim. Film eleştirmenlerinin uzun uzadıya konuştukları bir filmdi. Düşük bütçeli de harika işlerin çıkacağını gösteren yapımlardan bir tanesi.


Paralel Evren  (Coherence) 2013 Yapımı İzleyin

(Türkçe Altyazı için Ayarlar-Otomatik Çevir-Türkçe seçeneğini kullanabilirsiniz)

Asıl anlatmak istediği konuya girmek için tatlı bir telaşı olan filmde yeni paralel evren oluşmasına kuyruklu yıldız neden oluyor. Akabinde devam eden olaylar ile filmdeki heyecan hep dinamik tutulmuş, birbiri ile bağlantılı sonsuz olasılık beyin yakabilir.


Joe Black - Meet Joe Black 1998 Yapımı İzleyin


Azrail zamanında önce gelse ve sizinle iletişime geçse bir de süre belirlese nasıl olurdu? Dünya da her şeye sahip 65.yaş gününü kutlamak üzere olan adamı almak için Azrail bizzat gelir. Azrail ile adamın arasında yaşananları ilgi ile izleyeceksiniz. 
4 yorum:

 1. joe black de kadın gerçekten çok güzel oyun sergilemiş ve oynadığınıda çok belli etmiş nasıl şekilden şekile giriyor arkadaş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paralel Evren filmi de beyin yakan filmlerimizden tavsiye ederim :)

   Sil
 2. Eskiden ne iyi filmler izliyorduk, değil mi? Şimdi ise birkaç senede bir çok iyi diyebileceğimiz bir film izleyebiliyoruz. İşleyebilecekleri konu mu tükendi yoksa yönetmenlerde mi iş yok bilemedim. Her iki filmi de izledim, ikisi de harika. Meet Joe Black filmi sadece oyuncuları için bile izlenir. Anthony Hopkins'in oynadığı hiçbir filmin kötü olduğunu hatırlamıyorum. Adam efsane :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Giderek köreliyor galiba konular bana da öyle geliyor.

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR