6 Aralık 2019 Cuma

Kısa Kısa Tavsiye Filmler Serisi 3


Merhaba, bugün birbirinden çok farklı iki türe ait iki film paylaşıyorum sizlerle. İlk film toplumsal mesajlar ile dolu sakin bir film, ikinci filmimiz ise dövüş sahneleri ile dolu aksiyonun bol olduğu bir filmdir. İyi seyirler.


Mandalina Bahçesi (Mandariinid) 2013 Yapımı İzleyin


Çeçen-Gürcü savaşı sırasında iki yaşlı Estonyalı'nın mücadelesini izleyeceksiniz.  Savaş filmleri arasında farklı bir bakış açısına sahip film inanılmaz bir şekilde etkileyici ve sürükleyici. Bir çok hikayenin yarım kalması sizleri üzebilir. 


Sarışın Bomba (Atomic Blonde) 2017 Yapım İzleyin


En ölümcül suikastçilerden İngiliz ajanı Lorraine ve onun sürekleyici macerasını izleyebilirsiniz. Theron'un muhteşem oyunculuğu, bol dövüş sahnesi ile aksiyona doyacağınız filmlerden.


4 yorum:

 1. Mandalina Bahçesi çok iyi bir filmdi, tekrar izleyebilirim. Charlize Theron beğendiğim oyunculardan ama Sarışın Bomba filmini izleyip izlemediğimi hatırlayamadım. Bir ara bakayım buna da. Teşekkürler film önerileri için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mandalina Bahçesi eksik kalan hikayeleri ile beni de etkilemişti teşekkürler.

   Sil
 2. 2 farklı tür evet, Mandalinalar filmini izlenebilir, giriş kısmı güzel sonrasında durağan gibi olsa da merak ettirerek filmden kopmayı önlüyor. 1. filmin anlattığı konu çok iyi ama 2. filmde anlatılan pek bişey yok, aksiyonsevenler ve Charlize Theron için izlenebilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belli bir türde kalmak istemiyorum o yüzden tür yelpazemi geniş tutuyorum teşekkürler

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR