1 Kasım 2019 Cuma

Hem Para Kazan Hem İyilik Yap - Kazanç Sistemleri
Merhaba,

Yeni dönem kazanç ve iyilik yapma sistemi WowApp ile tanışın.

WowApp, gerçek para kazanmanıza ve İyilik Yapmanıza izin veren ÜCRETSİZ ve benzersiz topluluk. Şu anda ödüllendirmeden gerçekleştirdiğiniz aktivitelerin sonucunda bu ödülleri kazanırsınız: iletişim kurmak, haberleri okumak, web'de gezinmek, oyun oynamak, cep telefonunuzu açmak, çevrimiçi alışveriş yapmak, anketlere katılmak veya görevleri yerine getirmek.

WowApp size 8 farklı kazanç sistemi sunar, bunları aktif olarak kullanarak para kazanabilirsiniz. WowApp'a gitmek için buraya tıklayın, ayrıca uygulamasını da indirip kullanabilirsiniz.

6 yorum:

 1. WowApp i yıllar önce indirmiş ve arkadaşlarla whatsapp yerine kullanmıştık. Vaadettiği miktar birikince herhangi bir ödeme olmadı. Daha sonra yerini whatsapp aldı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, ben tanıtmış olduğum her kazanç sistemini denemiyorum tabi ama WowApp ile alakalı şikayet var mı kullananlar ne yazmış bununla ilgili araştırma yapıyorum. Bir şikayet görmediğim için paylaşım yaptım. Tabi değerlendirmeniz önemli teşekkür ederim.

   Sil
 2. İlk kez duydum inceledim ama ne bileyim bu tip şeyler benim kafama yatmıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi araştırmak artılarını ve eksiklerine iyi bakmak gerekiyor tabi ki

   Sil
 3. İlk kez duyuyorum. Hemen araştıracağım. Para kazanmaktan öte bu tip projelerin iyilik yapma kısmı daha fazla ilgimi çekmiştir hep.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi öncelikle bir çok kaynaktan araştırmak şikayetleri okumak da gerekir. Ben gözümden kaçmadıysa olumsuz bir şey görmedim. Teşekkürler.

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR