Topluluk Standartlarına Aykırı Site Linki Çözümü

Etiket:

14 yorum:

 1. Detaylı bilgiler için tesekkurler

  YanıtlaSil
 2. Facebooktan hiç link paylaşmadım şimdiye kadar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim blog linkimi deneyin yine paylaşamayacaksınız :) bize bildir kısmından referans olursanız sevinirim teşekkürler

   Sil
 3. Yazdıklarınızın birçoğunu bloğun açıldığı ilk aylarda yaşadım, çünkü dediklerinizi yapmıştım. hızlı üye ekleme, link yapıştırma vs. Artık link yapıştırmıyorum, yazının en altındaki paylaş kısmından yapmaya çalışıyorum. Referans kısmını yapmaya çalışırım, bakıcam.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siz yine de temkinli olmayı elde bırakmayın. Bloglar ilginç bir şekilde giderek artıyor Google ve Facebook arasında muhteşem bir mücadele var. Link paylaşma olayı da çok basit paylaşmak istediğinizde zaten sayfa açılıyor teşekkür ederim.

   Sil
 4. Facebook engeliniz kalkmış gibi görünüyor şuan :) Umarım tekrar aynı sorunu yaşamazsınız. Tabii hepimizin bu konuda dikkatli olması gerekiyor zira Facebook'un sağı solu belli olmaz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler elinize sağlık çok hassas davranıyorum bu konuda

   Sil
 5. Teşekkürler erhan bey bir çok arkadaşa ışık oldunuz :)

  YanıtlaSil
 6. Topluluk standartlarına aykırı site linki konusundan zaman zaman hepimiz muzdarip oluyoruz. Tamam bir link çok fazla paylaşıldığında Facebook bundan hoşnut kalmıyor. Amma velakin bize gelen bir yorum, bazı şahısların sırf link spamlamak için grup kurduğu yönünde. Yani aynı zamanda uğraşanlar da var Erhan Bey maalesef. Sizin link hala düzelmemiş. Ben şimdi gereken biçimde Facebook'a bildirimde bulunurum. Ne kadar çok kişiden bildirim giderse o kadar çabuk düzeliyor link. Geçmiş olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düzeldi elinize sağlık blogcular birlik olarak her zaman güzel işlere imza atmışlardır.

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR