13 Temmuz 2019 Cumartesi

İş Bulmanın En Kolay Yolu - İş Arama Motoru - Jooble


Merhaba, 

Yakın zamanda benimde anlaşma yapmış olduğum Jooble isimli iş arama motoru sizlere iş bulmada kolaylık sağlayacak. Jooble Türkiye Sorumlusu İldar ile görüşmelerimiz sonucu karşılıklı fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir banner değişimi gerçekleştirdik. 

Jooble genelden özele giden iş aramanın kolay yolunu ücretsiz olarak sunuyor. 31 binden fazla güncel iş ilanı bulunan sitenin çalışma mantığı aslında diğer bilenen internet arama motorlarına benziyor. Tüm aramaları şehrinize hatta ilçenize konumunuza göre arama yapabiliyorsunuz. İpuçları, popüler aranan ilanlar, pozisyon aramaları, önceki arama sorgularınız gibi ufak dikkat çekici ayrıntıları bulunan sitenin giriş için Facebook ve Google hesaplarınızı kullanma imkanı da sağlıyor. 

Ayrıca XML entegrasyonu ile sitenize ait iş ilanlarını Jooble sıralamasına ekleyebilir, bu sayede iyi bir trafik elde edebilirsiniz. Bunun için Jooble'ye XML feedinizi iletmeniz yeterlidir. 

Jooble'ye giriş yaparak iş ilanlarını incelemek için buraya tıklayınız


Paylaş:

8 Yorumlar:

 1. Dün dikkatimi çekmişti bu banner ve Jooble nedir acaba diye merak edip tıklamıştım. Tanıtımınızla daha da netleşti. Fonksiyonel bir uygulamaya benziyor. İş arayanlar için epey faydası olacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet öyle karşılık bir etkileşimde karar kıldık, blogların etkileşimde olması gerektiğini her zaman isterim.

   Sil
 2. Daha önce benzeri bir iş arama motorunu kullanmıştım. Buna da bir göz atacağım. Hayırlı olsun anlaşmanız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle acil ihtiyaç iş ihtiyacı durumlarında işsiz insanlar hiçbir ilanı kaçırmak istemiyor. Teşekkür ederim.

   Sil
 3. Jooble iş arama motoru gayet etkili bir uygulamaya benziyor Erhan Bey. Artık bu türlü imkanlar sayesinde daha kolay iş bulabiliyor herkes. Anlaşmanız hayırlı olsun diyelim. :)

  YanıtlaSil
 4. Anlaşmanız hayırlı olsun 👍

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR