24 Haziran 2019 Pazartesi

Ücretsiz Veri Transferi Nasıl Yapabilirim!


Merhaba,

Büyük dosyalarınızı başka birilerine göndermek oldukça zor oluyor öyle değil mi? Bu site sayesinde bilgisayarınızda ya da telefonunuzda bulunan dosyaları tek tıkla hızlı bir şekilde transfer edebileceksiniz. Smash ücretsiz olarak veri aktarımı yapmanızı sağlıyor. Yapacağınız transferlerde transfer linkini mail üzerinden yönlendiren servis, alıcının dosyaya tek tıkla hız limitsiz olarak erişmesini sağlıyor.

Kullanımı da oldukça basit. Buradan siteye ulaşarak tek tıkla istediğiniz dosyanızı ekleyip istediğiniz mail adresine kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. İndirme hızındaki limitlerde kısıtlama yaşanmaması nedeniyle de alıcı dosyanızı hızlı ve kolay bir şekilde indirebilecektir.

5 yorum:

 1. Veri transferi yazınız çok faydalı olmuş tesekkurler

  YanıtlaSil
 2. Oğlumun ana sınıfı gösterilerinin videolarını öğretmenine gönderebilmek için ne çok uğraşmıştım. O zaman bilseydim smash çok işime yarayabilirdi.

  YanıtlaSil
 3. Veri transferi konusu yavaş yavaş problem olmaktan çıkıyor. Kendi transfer sistemlerini kuranlar bile var. Bunun için satılan sunucular da var. Yakın bir zamanda kendim için benzer bir sistemi kurma planım var.

  YanıtlaSil
 4. E güzelmiş, bu şekilde veri transferi kolaylaşır. Hızı da ayrı bir avantaj, teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 5. Bu bilgi iyi oldu bakacagim smash sitesine ☺️

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR