12 Haziran 2019 Çarşamba

'Sokağın Çocukları' Dizisi Ne Zaman? Adana Sıfır Bir'in Yapımcılarından


Merhaba,

Adana Sıfır Bir dizisi Youtube' de başlayan hikayesine 6.Sezon 6.bölüm ile Blutv'de son verdi. Bu son bölüm tam bir meydan muharebesi oldu ve neredeyse ölmeyen kalmadı. Dizinin yapımcıları bugün Sıfır Bir izleyicilerine yeni bir dizinin müjdesini verdi 'Sokağın Çocukları'

Daha önce Kadri Beran Taşkın'ın bir röportajında yeni bir projenin olacağından bahsetmişti, tabi o dönem Sıfır Bir'in ne zaman biteceği, yeni dizinin adının ne olacağı belli değildi. Bugün itibariyle ise Sokağın Çocukları adlı dizinin müjdesi Sıfır Bir'in sevilen oyuncusu Savaş Satış tarafından verildi. Dizinin bir diğer başarılı oyuncusu Onur Akbay da Sokağın Çocukları'nın haberini sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Tabi en çok merak edilenler arasında dizinin konusu ve ne zaman başlayacağı. Bu konuda henüz net bir bilgi paylaşılmamak ile birlikte Adana Hürriyet Mahallesi'nde yaşananların sona ermeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca Sıfır Bir oyuncularının büyük çoğunluğu da yeni dizide rol alacaktır. Sokağın Çocukları, Adana Sıfır Bir'in devamı niteliğinde mi yeni bir hikaye ile mi ortaya çıkacak bilmiyoruz. Lakin Adana Sıfır Bir yaratıcılarının devamı niteliğinde işleri sevdiğini ve yeni diziyi çok bekletmeden yayınlayacaklarını biliyoruz.

2 yorum:

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR