10 Haziran 2019 Pazartesi

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 6.Sezon 6.Bölüm İzle (Final)


Merhaba, 

"Ya öldürecik 50 sene bu memlekette hüküm sürecik ya da çekip gidecik avratlarımızın dizinin dibinde oturacik". - Gökhan

Adana Sıfır Bir, final bölümüyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Birçok hesaplaşmadan sağ çıkan Savaş, kendi içlerinden çıkan ve onlara ihanet eden Gökhan'ın peşinde. Burak ve Cengo da Ozi'yi indirmek için tüm yolları zorluyor. 

01 Adana dizisi son sezonlarında hızlı bir şekilde ölümlere sahne oldu. Savaş'ın bir röportajından anladığım kadarıyla dizi de kendini gösteren kişiler yeni teliflere yönlerini çeviriyorlar. Bu finalden sonra Adana Sıfır Bir oyuncularını başka yapımlarda görmemiz muhtemel. 

Tahminim o dur ki Gökhan aldığı canların hesabını verecek tek soru Savaş, Gökhan'ı nasıl öldürecek? 

Sıfır Bir - 6. Sezon 6. Bölüm (Final) Fragmanı

2 yorum:

  1. Yorumunuz için teşekkür ederim fakat sadece vahşet gösteren dizileri üretmekten ve izleyenlerde izlemekten sıkılmadı. Ne izledim, ne de izlemeyi düşünürüm.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tabi öyle düşünmemize Kurtlar Vadisi ile ortaya çıkan bir takım manyaklar neden oldu, bu doğru. Lakin artık öyle değil, artık en alt seviye bir izleyici bile dizinin hayatı etkilememesi gereken bir şey olduğunu biliyor. İzlememek tabi ki tercihtir hem de güzel bir tercih, oldukça fazla bir seyirci de izlemeyi tercih ediyor teşekkür ederim.

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR