Karaktere Göre Koku Belirleyip Satış Yapıyor

Etiket:

19 yorum:

 1. Kendi keşfi tabi, sırrını vermemesi normal ama ölürken vasiyet edebilir. Babadan oğula geçer ve devam eder. Yoksa unutulup gidebilir bu güzel özellik.

  YanıtlaSil
 2. Çok ilginç gerçekten 😊

  YanıtlaSil
 3. Ne varsa bu ülkenin esnafında, ticaret erbabında var. Ancak ne yazık ki biz onlara sırt çevirdik. Desteği bıraktık. Ekonomik açıdan ayakta kalabilmek için yeniden birbirimizden alışveriş yapmaya başlamalıyız. Büyük marka tutkusundan kaçınmalıyız!

  YanıtlaSil
 4. İşte bu kurumsallaşamama ve bilgiyi kendine saklama yüzünden ülkemizde markalaşma olmuyor. İşi bilenler vefat edince işin nasıl devam edeceği bilinmiyor, stratejik planlaması yapılmıyor. Umarım bu formülleri saklar, kayda geçirir kendisi de, ileride bu gelenek markalaşarak devam eder. Sıra dışı bir örnek gerçekten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ülkemiz bilgi ve para saklamayı o kadar çok seviyor ki, mezara gittiğini bir türlü anlayamadı. Yorumunuz için teşekkürler

   Sil
 5. Harika . Bana da bir koku yapmasını isterdim

  YanıtlaSil
 6. Karakterlere göre koku belirleyip, satmak gayet güzel bir iş gibi görünüyor. Herkesin ilgisini çeker. Şahsen ben bana özel bir koku çok isterim. Herkes de aynı şeyi düşünür galiba. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil
  2. İsimsiz yorumlarınızı kimse dikkate almaz, varsa bir kimliğiniz ortaya koyar ondan sonra gerekli konuları tartışırsınız. Kimsenin ne yaptığı sizi ilgilendirmeyeceği gibi asla hakarete varan görüşler sunamazsınız o yüzden sizin yorumunuzu sildim.

   Sil
 7. Feriştah Teyze'nin hikayesi hoşmuş; pirinç, bulgur, salça ve elma kokusuyla kalbi çalınan naif Feriştah :) Yalnız Ahmet Gümüşbulut da eniştesi gibi formülü vermeden göçüp giderse, onca emeğe yazık olur...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Muhtemelen öyle olacak kimseye söylemeden göçüp gider

   Sil
 8. Koku, parmak izi gibi herkesin kendine has ve bence en özel duyu. Ruh hali ve karaktere uygun koku tasarlamaksa müthiş ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahmet bey güzel yerden yakalamış insanları :)

   Sil
 9. Yanıtlar
  1. Evet öyle olunca farkını da ortaya koyabiliyorsun

   Sil
 10. işin erbabı olmak isterdim. Ama şu sır vermeme işi biraz garip geldi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Alalade işlerde bile bu sır vermeme olayı var maalesef

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR