13 Mayıs 2019 Pazartesi

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 6.Sezon 3.Bölüm İzle


Şu dünya da en acı veren şeylerin başında herhalde sevdiklerini kara toprağa gömmek gelir. Savaş sürekli sevdiklerini gömerken yakın zamanda da Cihat, Begüm ve Sero'yu gömdü. Nesih'te doğmamış çocuğunu ve karısını toprağa verdi.

2.Bölümde Savaş hapishane de planını işletirken, mahallede durumlar kötüydü. Parasız ve silahsız kalan Cengo-Burak ve takımı bir yanlara savrulurken, mahallenin abisi Nesih, Gökhan'ın yerini bulup çatışmada ölmesi bu bölümün en acı olayı oldu.


3.Bölüm yine en çılgın haliyle yayında. Savaş kendini toplamaya başladı. Hapishane müdürünün ailesini öldürüyorlar. Hapishane müdürü de Savaş'a yardım ediyor. Zahit ve Reşat'ı birbirinden habersiz bırakıyor. Hapishane de Savaş'ın planı tıkır tıkır işlerken, sokakta Ozilere yapılan baskında Anafor ve Berto hakkını veriyor. Savaş birbirine düşen Reşat ve Zahit'e son hamleyi yapmaya hazırlanıyor. Bu hamleyi Adana Sıfır Bir 6.Sezon 4.Bölüm'de hep birlikte izleyeceğiz. 


Adana Sıfır Bir, bir sokak hikayesi olmasının dışında güzel müzikleri ile de dikkatleri üzerine çekti. Bugün sizlere biraz müziklerinden bahsetmek isterim. 

Sıfır Bir müziklerini Esat Bargun yapmaktadır. Her sezon farklı jenerik müzikleri ile karşımıza çıkıyor ve izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

Son dönem müzikleri ile adından sıkça söz ettiren Gazapizm, Sıfır Bir müzikleri yapmakla birlikte dizinin bir kaç bölümünde de oyunculuk yapmıştır. Ayrıca Cash Flow ile dizi için hazırladığı klip de en çok izlenenler arasındadır. Adana Sıfır Bir'in oyuncularından Anafor'da rap müziğe gönül verenlerden. Birçok müziği video paylaşım sitelerinde dolaşan rapçinin benim sevdiğim müziği ise Özgürlük isimli bu şarkısı 
Ayrıca dizinin müzikleri bir çok dj tarafından remix yapılmaktadır. Diziye ait olmayan ama dizi için esinlenilerek yapılmış müziklere ulaşmakta mümkün. Onları da dinlemeniz için ekliyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR