8 Mayıs 2019 Çarşamba

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 6.Sezon 1.Bölüm'de Neler Oldu?


Adana Sıfır Bir dizisi kısa bir süre verdiği sezon arasından sonra izleyici ile bugün buluştu. Bu sezon arasında dizinin efsane oyuncularından Cio karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan'ı da yeni dizisi olan Çukur'da izlemeye başladık. Cio, Sıfır Bir dizisinde uyuşturucu ile mücadele canı pahasına mücadeleler vermiş olmasına rağmen Çukur'da İstanbul'un en büyük uyuşturucu tedarikçisi olarak tanıtıldı. Sıfır Bir izleyicilerinin gözünden bu tezat kaçmadı.

Adana Sıfır Bir Türkiye'nin internet dizileri arasında en uzun süreni olma yolunda bir numara ve hala da yeni sezonlar yeni heyecanlarla canlılığını koruyor. 6.Sezonun ilk bölümü de çok kanlı geçti. 5.Sezonu buradan hatırlarsınız. Savaş hapishane de vurulmuş, Cihat tutuklanmış, Nesih ve ekibi baskın yemişti.

Yeni bölüm kaldığı yerden devam etti. Savaş hastanede, Cihat, Savaş'ın bulunduğu hapishaneye geçiyor ve ilk günlerden o da baskını yiyor. Bu bölümün acı olayları Sero hapishanedeki baskında ölüyor, Nesih'in hamile eşini de Oziler öldürüyor. Avukat bir yandan herkesi toparlamaya çalışırken bir yandan da hapishane işleri ile uğraşıyor. Yine kanın gövdeyi götürdüğü bir bölüm izledim. Aksiyonun doruklarda yaşandığı dizi sürükleyici örgüsü ile de izleyiciyi ekrana kilitliyor. İyi seyirler.

4 yorum:

 1. En son 2.sezonu izlemiştim. Hala orda kaldım. Kaç sezon geçti, belki birgün tekrar izlerim. Hatırlatmanız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ondan sonra çok kişi öldü Hakan bey :) teşekkürler

   Sil
 2. Türk dizilerini izleyemiyorum ama ilginç bir diziye benziyor.

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR