4 Mart 2019 Pazartesi

The OA Dizisinin Afişi ve Görselleri Yayınlandı


Baş döndüren hikayesiyle The OA dizisi geri dönüyor!


The OA Kısım II, 22 Mart’ta Netflix'te yayına girecek, afişi, ilk görselleri ve fragmanı isbufikirbu.com'da sizlerle paylaşıyorum.


OA, bir Rus mirasçı olarak bambaşka bir hayat yaşadığı ve kendini yeniden Hap’in esiri olarak bulduğu boyutlar arasında gidip gelirken karşımıza çıkıyor. The OA Kısım II’de, sırra kadem basan Michelle Vu’yu bulma görevini üstlenen özel dedektif Karim Washington ile tanışıyoruz. Karim, Michelle’in akıbeti ve başka çocukların da kaybolmasıyla bağlantılı Nob Hill’deki bir evle ilgili gizemi çözmeye çalışırken yolu OA ile kesişiyor. Bu esnada, diğer boyutta, OA’in hikayesini ve anlattığı akıl almaz gerçekliklerin arkasında yatanları anlamak üzere BBA, Angie ve çocuklar bir maceraya atılıyor.


The OA Kısım II, aynı zamanda dizide rol da alan Brit Marling ve Zal Batmanglij’in imzasını taşıyor. İkili, sekiz bölümlük diziyi birlikte tasarlayıp yazdı.Jason Isaacs, Emory Cohen, Patrick Gibson, Phyllis Smith, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea ve Sharon van Etten bu sezonda da dizide boy gösteriyor. 


 Yeni sezonda kadroya katılan isimler arasında Kingsley Ben-Adir ve Chloë Levine var. Kısım II’nin konuk oyuncuları ise Paz Vega, Irene Jacob ve Riz Ahmed.


Yapımcılığımı Aida Rogers’ın, yürütücü yapımcılığını ise Plan B’den (Oscar ödüllü 12 Yıllık Esaret’in yapımcıları) Michael Sugar, Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Sarah Esberg’in üstlendiği The OA Kısım II bir Netflix orijinal yapımı. 

The OA Dizi Fragmanı


Hiç kimse tek başına hayatta kalamaz. The OA II. Kısım 22 Mart'ta geliyor.

2 yorum:

  1. Beklemiş olduğum dizilerden birisi takipteyim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Afişi ve görselleri ile ilgi çekici bakalım teşekkürler

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR