11 Mart 2019 Pazartesi

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 8.Bölüm İzle


"Bu düzen değişecek, ya bize uyacaksınız ya bir biz kalana kadar ölüp duracaksınız"

Hapishane de savaş başladı. Savaş'ın organize ettiği ekip uyuşturucu satan torbacıları indirmeye başlıyor, 7.bölümde kan gövdeyi götürüyor. 

Sero, Cihat'ın yiğeni Abbas'ın uyuşturucu kullandığı kutuyu bulup gösterse de Cihat'ı ilk başta buna inandıramıyor. Cihat öğrendikten sonra ise Abbas'ı fena hırpalıyor. 

Gökhan cephesinde işler yolunda, oteldir, mazot işidir, mekandır, atılım yapıyor, kendi düzenini kurma peşinde ilerliyor. Lakin Doğan, Gökhan'ın habersiz yaptığı işleri belgelere ulaşıyor, bunu Nesih ve Cihat ile paylaşmaya giderken Gökhan'ın ekibi tarafından Doğan'da öldürülüyor. 

İçerde Zahit ve Nejat ise Savaş'ı asma planları yapıyor. Birkaç gardiyanın da desteğini alıp ortak bir plan yapıyorlar. 8.yeni bölümde bu planları işleyecek mi? Yoksa Savaş yolun sonuna mı geliyor? Hep birlikte izleyeceğiz. 

Ve bölümün sonunda beklenen oluyor ve Abbas, Bengü'ye saldırıyor. Abbas soluğu Gökhan'ın yanında alıyor. Gökhan sahip çıkar mı? Yoksa Gökhan, Cihat ile Nesih'e de savaş mı açar? Tüm bunları Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 8.Bölüm İzleyeceğiz. #SıfırBir 5. sezon 8. bölümü 13 Mart 19.01'de,

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 8.Bölüm Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz3 yorum:

 1. sevenleri çok heralde bu dizinin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir ruhu var bu dizinin biraz uzamasından kaynaklı sarpa sardı tabi ama ruhu kaybetmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Zamanında ne teklifler aldı tv ye geçmediler. Belki yakında bunu da Netflix'te izleriz :)

   Sil
 2. Ne bölüm oldu ama. Final değildi diye biliyorum. Nesih, Anafor, Beyto, Cabbar ve Savaş vuruldu. Cihat büyük olasılıkla tutuklanacak. Peki 5.sezon 9.bölümde neler olacak?

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR