2 Mart 2019 Cumartesi

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 7.Bölüm İzle


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 6.Bölüm İzle, bu bölüm Gökhan'ın mekana mazotçuların baskını ile başlıyor. Çatışmanın ardından Gökhan, Cihat ve Nesih'e gidiyor ve mazotçuları yok etme kararını onur gurur meselesi yapıyorlar.

Gökhan'ın tefecisi Burak-Cengo ekibinin avına düşüyor. Ekip tefeciyi gasp ediyor. Tefeci soluğu Gökhan'ın yanında alıyor ve gençleri Gökhan'a şikayet ediyor. 

Zahit, kayıplarından sonra çıldırıyor. Zahit, Savaş'ı öldürmesi için Celal'den bir hamle yapmasını daha istiyor. Bu arada Savaş'ta örgütlenmeye başlıyor. Mahkumlarla ve gardiyanlarla ilişkilerini güçlendiriyor. 


Gökhan, Nesih'ten gençlerin tefeciden gasp ettiği paraları istiyor ama Nesih kabul etmiyor. Himayemizdeki gençleri elin adamına yedirmeyiz. Korkarak gayrı meşru olunmaz. Gökhan her işe el atıyor ayrıca Ozi ve ekibine de tahsilat işi veriyor.

Savaş'ı avukatın geldi yalanı ile çağıran gardiyan onu Celal'e yem etmeye kalkıyor ama olmuyor Savaş onları indiriyor. Bu arada Cabbar ve ekibi mazotçuların yerini buluyor, plan yaparak mazotçuları düşürüyorlar. Büyük çatışma sonunda mazotçuları bitiriyorlar. Burada Yıldırım ölürken, Beyto'da yaralanıyor.


Ayrıca 6.bölüm de Gökhan tefeciyi öldürüyor, İrfan arkadaşlarına eğlence hazırlıyor, Savaş koğuşlara yardım etmeye devam ediyor, 

Savaş, Nejat ve Zahit ile görüşüp postasını koyuyor. Nejat bu savaştan uzak durmayı planlıyor ama Zahit bu savaşı ölümüne devam ettirme niyetinde, Savaş'a yardım eden bir gardiyanı da feci şekilde katlettiriyor Zahit.

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 7.Bölüm İzle
Yeni bölümde hapishanede büyük kavgaların olacağa benziyor. Kim kimi koparıyor kendi payına.
Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 7.Bölüm fragmanı yayınlandığında burada izleyebilirsiniz.


8 yorum:

 1. Ben izlemedim bu diziyi ama anladığım kadarıyla siz sıkı takipçilerindensiniz. Sayenizde izlemiş kadar oluyoruz. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Bu dizi çok izleniyor.Fakat ben daha hiç izleyemedim.Dizi izlemek için zamanım yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok izleyebilen biri değilim lakin Sıfır Bir Adana dizisi Türk dizileri arasında gerçeği en fazla yansıtanlar arasında. Kötü ama gerçek hayatlar.

   Sil
 3. Dizi pek izleyemesem de hafızamda kalanlara bir gün mutlaka bakmak istiyorum bu nedenle de önerileri dikkate alıyorum. Teşekkür ederiz önerileriniz için...

  YanıtlaSil
 4. Bu diziyide bir tek ben sevemedim sanırım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seven ayrı seviyor sevmeyen hiç sevmiyor aşırı bir dizi belki de ondandır

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR