27 Mart 2019 Çarşamba

Mobil Uygulama Tasarımı Yarışması - Hack-athon 2019Mobil uygulama tasarımı ve geliştirmesine ilgin varsa, bu hackathon tam sana göre. 

Sınırlarını keşfedeceğin, teknoloji profesyonelleri ile tanışacağın, bol ödüllü, eğlenceli, öğretici ve heyecanlı bu maratonda ne mi yapacağız? Dünyada en hızlı gelişen teknoloji alanları olan computer vision, augmented reality, machine learning,  kamera ve video alanlarında, senin belirleyeceğin bir konuda heyecanlı bir prototip geliştirmeni isteyeceğiz. Çözeceğin problemi ve kullanacağın teknolojileri seçmek serbest!

27-28 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan ve 2-4 kişilik takımların yarışacağı Pixery Hackathon, Levent'te bulunan Kolektif House'da gerçekleşecek. İki gün sürecek hackatho'nun odağı dünyada en hızlı gelişen teknoloji alanları olan bilgisayarlı görü, artırılmış gerçeklik, makina öğrenmesi,kamera ve video teknolojileri olacak. Heyecanın ve rekabetin yüksek olacağı bu yarışmanın sonunda gruplar prototiplerini jüriye sunacaklar. Jürinin değerlendirmesinin sonunda birinciliğe hak kazanan takım 20.000TL, ikinci 10.000 TL, üçüncü 5.000 TL ödülün sahibi olacak. Sürpriz ödüllerin de yer aldığı hackathon'a ekibinizle birlikte katılmak için son tarih 21 Nisan.

2 yorum:

  1. Guzel bir yarışma ama bu konuda becerim yok :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bazen ilgisiz kalmış olduğumuz şey aslında bize en uygun şey olabilir :)

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR