4 Şubat 2019 Pazartesi

Vodafone #çekiliş ile 5 yıl internet verecek


 Vodafone, "Seviyorum İnterneti" adını verdiği yeni dijital platformuyla, kullanıcılara internet kişiliklerini öğrenme fırsatının yanı sıra ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre dijitalleşebilmeleri için gerekli önerileri sunuyor. Vodafone, yeni platformuyla, kullanıcıların hızla gelişen dijital dünyaya uyum sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

5 yıllık internet hediye

www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da "Vodafone Yanımda" uygulamasından erişilebilen "Seviyorum İnterneti" platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle "5 yıllık internet" hediye ediliyor.

Vodafone'un "Seviyorum İnterneti" platformunda yer alan dijital anket iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde, kullanıcılar internet kullanım alışkanlıklarına yönelik sorulara yanıt veriyor. İlk 4 sorunun sonunda akıllı bir algoritma yardımıyla interneti ne kadar sevdiklerini ve internet kişiliklerini hesaplıyorlar. İkinci bölümde ise 14 soruluk set arasından internet kişiliklerine (persona'larına) göre seçilen soruları yanıtlayıp interneti kullanma skorlarını hesaplıyorlar.

4 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Neyse ki siz diğer operatörleri de düşündük :) "Seviyorum İnterneti" platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor.

      Sil
  2. Hemen doldurayım çıkar bana ben çok şanslıyım

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR