Vestel üretimi ödüllü ilk sınırsız televizyon satışta


Vestel’in tasarım ödüllü televizyonu, Türkiye’de üretilen ilk sınırsız televizyon oldu.
Son yıllarda ülkemizde pek çok firma elektronik alanında çalışmalar yapıyor. Bazı firmalar savunma sanayine, bazı firmalar da şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yaparken bazı firmalar da tüketici elektroniğine yöneliyor. Vestel de tüketici elektroniğine yönelik çalışmalar yapan firmalardan birisi.

2018'in tüketici elektroniği fuarı IFA 2018’de de yer alan ve ‘Red Dot Design Award’ tasarı ödülü sahibi Vestel televizyon satışa çıktı.

Televizyonda Dolby Vision ve HDR teknolojisi bulunurken, Vestel Quantum Renk Paleti sayesinde en ince detayları bile görmek mümkün oluyor.

Bütünleşik olarak 4K uydu alıcısı bulununduğu televizyon, 4K yayınların yanı sıra Smart TV özelliği sayesinde farklı içerikleri de izleme şansı sunuyor. Ekran çerçevesi ise sadece 4mm.

Bununla beraber Vestel’den yapılan açıklamada televizyonun girişleri, gecikme süresi, ekran yenilenme hızı gibi bilgiler yer almıyor.

8 Yorumlar

 1. aman benim koca duymasın alalım diye tutturur zaten kriz var

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teknolojik ürünler gerçekten pahalı almadan önce bir kaç kez düşünmek gerekiyor.

   Sil
 2. Vestel güzel işlere imza atıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarız kalitesini arttırarak bir dünya markası olur.

   Sil
 3. güzel ürünler çıkıyo ancak yine etrafa koyacak gereksiz malzemeler,kablolar vs olcak..bence geleceğin tv teknolojisi "hologram tv"ler olacak,yakın zamanda çıkacağını tahmin ediyorum..✔😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hologram tv teknolojisini araştıracağım. Sanırım bu ışık hüzmesi şeklinde olandan bahsediyorsunuz :)

   Sil
 4. Vestel teknoloji alanında çok güzel hamleler yapıyor, teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayrıca Vestel Manisa'da büyük bir istihdam kaynağı da sağlıyor. Umarım daha güzel hamleler yapar. Ben teşekkür ederim.

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR