21 Şubat 2019 Perşembe

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 6.Bölüm İzle


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 5.Bölüm İzle, Burak ve Cengo'yu Cihat hesaba çekiyor. Oziler ile barıştırıyor. Şu an için olay tatlıya bağlandı. Savaş avukattan hapishaneye silah istiyor. Savaş'ın içerde uyuşturucu ile mücadelesi devam ediyor. Hapishaneye sürpriz bir şekilde kimlik değiştirerek Cihat giriyor, Savaş'a silahı da kendi teslim ediyor. Gökhan, Cihat, Nesih yeni bir iş kurmak için harekete geçiyorlar. Cabbar ve ekibi bu arada mahalleye giren uyuşturucuya engel oluyorlar.

Adana Sıfır Bir'de aksiyon hapishane de hiç durmuyor. Hapishane ağası Zahit'in berber torbacısını koşuğa girer girmez Azat indiriyor. Zahit, Savaş'ı öldürme emrini verse de Zahit'in gönderdiği adamları Savaş ve Azat tek tek indiriyor. Uyuşturucu ile mücadelesinde kararlı olan Savaş'ın sesi hapishane de yankılanıyor: "Savaş yeni başladı oglum savaş yeni başladı"

Sürprizlerle dolu dizi de yeni bölümde neler olacak, hapishanedeki Savaş'ın uyuşturucu ile mücadelesine hapishane ağaları nasıl karşılık verecek bunların hepsi yeni bölümde cevap bulacak.

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 6.Bölüm İzle fragmanı yayınlandığında bu sayfadan izleyebilirsiniz..

4 yorum:

  1. Bir zamanlar adanaya bakmak nasip olmadı

    YanıtlaSil
  2. tanıtım için çok teşekkür ederim

    YanıtlaSil
  3. Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 6.Bölüm de savaş yeni başlıyor, kan gövdeyi götürecek, küfür içerir, vahşet içerir, ona göre izleyin lütfen.

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR