Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 5.Bölüm İzle


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 4.Bölüm çok hızlı başladı. Nesih ve ekibi hapishaneden kaçmak için gardiyanları rehin aldılar. Kaçma planını veren Necip'i yanlarını aldılar ama Necip bu kaçış esnasında canını teslim ediyor. 


Savaş ve Azat ifadeleri alındıktan sonra yeni hapishaneye sevk ediliyorlar. Bu arada Burak, Cengo ve Bilocan, Cihat'tan izin alıp Mahmut'u da yanlarına alıp mahallede tezgah kurmaya iniyorlar. Çaldıkları paralar ile eğlenceye giden ekip Gökhan'ın yeni gözdesi Ozi ve ekibi ile kavga ediyor. Silahlar çekiliyor. Diziye sürpriz bir kişi katıldı. Cihat'ın kuzeni Abbas, Almanya'dan geliyor. Diziye yumuşak bir şekilde giriş yapan Abbas sorunlu bir tipe benziyor, neler yapacağı ise merak konusu.

Savaş'ların yeni geldiği hapishane gardiyanların da belirttiği üzere gelinen son nokta. Çok pis bir hapishaneye düşüyorlar. İlk ziyaretçi görüşmesinde cinayet olan Savaş'ın çıldırıp "Cehennemin dibi Cabbar, cehennemin dibi!" dediği bir hapishane. 

Bu hapishane de yeni ağalar var Nejat ve Zahit. Savaş ilk görüşmesini Nejat ile yapıyor. Pek hoş geçmeyen konuşma sorunsuz sonlanıyor. Savaş bana karışmayana karışmam diyor. Hapishane de yeni güç ve düzen savaşları süreceğe benziyor. 

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 5.Bölüm izleyicilere bol racon ve aksiyon vadediyor. Yeni fragman yayınlandığında bu sayfada izleyebilirsiniz.


7 Yorumlar

 1. Bir zamanlar adana gerçekten merak ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cinayetlerin abartılması dışında dizi oyuncuları mahalleden toplanan gerçek kişiler. Senaristler bu ruhu kaybetmek istemiyorlar. O yüzden tv tekliflerini de geri çevirdiler.

   Sil
 2. teşekkürler erhan bey 01 adana dizisi izleyen için iyi olmuş saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Adana Sıfır Bir abartılı kurguları dışında sansürsüz hayatın içinden bir dizi.

   Sil
 3. pek izlemedğim için size katılıyorum :)

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR