Lost dizisi geri dönse izler misiniz?Efsane dizi Lost, kurgusu, adada yaşananlar ve adanın gizemi ile sürükleyici hikayeye sahip bir diziydi. Ta ki son bölümde çıkan ışıklarla, izleyicileri hayal kırıklığına uğratana kadar. Yeniden ekranlara dönme sinyalleri veren Lost dizisi yaşanılan son bölüm hüsranından sonra nasıl toparlanır, neler yapılır bilmiyorum.

ABC Entertainment Başkanı Karey Burke gazetecilere vermiş olduğu bir demeçte, 2004-2010 yılları arısında tüm dünyayı kasıp kavuran Lost dizisini yeniden başlatmaya istekli olduğunu belirtti.

Efsanevi diziyi yeniden başlatmak için oldukça istekli olan  Karey Burke ”Geceleri yatmaya gittiğimde hayal ettiğim tek şey” açıklamasıyla dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Şöyle bir baktığımızda, ABC’nin daha önceden de birçok efsanevi dizisi yeniden başlatmıştı. Şimdi de, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda ABC’nin yakın zaman içerisinde Bewitched dizisini de yeniden başlatabileceği ortaya çıktı. Bununla beraber, Designing Women  içinde bir devam projesi üzerinde çalışan ABC, görünen o ki yeniden seyircileri ekran başına bağlamak istiyor.

8 Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Yaşanılan o şoktan sonra bende iyi bir şey çıkmayacağını düşünüyorum.

   Sil
 2. Konuyla çok alakasız olacak ama sitemde tek soruluk bir anket paylaştım ana sayfada sağ tarafta hemen. Fikirlerinize önem veriyorum lütfen cevaplar mısınız? Siteme profil resmime tıklayıp ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet alakasız olmuş :) Eğlenceli sorular şıkkını işaretledim.

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Evet hocam döneminin kaliteli yapımlarındandı.

   Sil
 4. Eskiden de izlemedim; şimdi de izlemem sanırım...

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR