Adana 01'de Heyecan Dorukta 4.Bölüm İzle Kaçırma!


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 5.Sezon 3.Bölüm de şok yaratacak olaylar yaşandı. Savaş hapishane de yaşanan tüm usulsüzlükler müfettişe anlatıyor. 

Gökhan açtığı kumarhaneyi yürütürken, bir yandan da Cabbarlar dan önce Özcan'ı bulup paralara çöküyor. Çatışma ve heyecanın eksik olmadığı dizide bir yandan da Necip'den yeni bir kaçış planı alan Nesih ve ekibi hapishaneden kaçmaya hazırlanıyor. Tabi Necip'in sürprizi ile karşılaşmaları da 5.Sezon 4.Bölüm'de izleyeceğimiz bir durum. 

Hapishane müdürü, Savaş'ın müfettişe verdiği ifadeyi geri almasını söylemek için Savaş ve Azat'ı odasına getirtiyor. Ne oluyorsa orada oluyor. Müdür ve baş gardiyan için 3.bölüm kötü son oldu diyebiliriz. 


Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da 5.sezon 4.bölüm de artık müdür ve baş gardiyan yok. Yeni bölümde izleyicileri hangi sürprizlerin beklediği ise merak konusu. Gökhan'ın Savaş'ın sıcak bakmadığı kumarhane işleri yolunda gidecek mi? Nesih ve arkadaşları hapishaneden kaçabilecek mi? Savaş ve Azat'a şimdi ne olacak? 

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da 5.sezon 4.bölüm izle fragman0 Yorumlar

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR