3 Ocak 2019 Perşembe

'Vuslat' dizisi 1.bölüm izleyici ile buluşuyor


Vuslat dizisi için geri sayım başladı. Oyuncuları ile dikkat çeken Vuslat dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Peki, Vuslat kadrosunda kimler var?

Vuslat dizisi 1. bölüm fragmanları yayınlandı. TRT 1 ekranında yayınlanan  Vuslat dizisi 7 Ocak Pazartesi gününden itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Pazartesi akşamları ekrana gelecek olan Vuslat; girdiği aşk yolculuğunda halden hale girecek ve pek çok badire atlatacak olan Aziz’in dönüşüm serüvenini anlatacak. Peki Vuslat dizisi başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor.


Almanya’da doğan ve 15 yaşında Türkiye’ye ailesi ile birlikte dönüş yapan Aziz karakterini canlandıracak olan Kadir Doğulu, rolü gereği otoriter, dikkatli, karizmatik, veliaht olarak aile şirketini yönetecek.
Vuslat’ta “aşık” kavramının bedenlenmiş hali olacak olan Doğulu, Aziz’i şöyle anlatıyor: ‘Dizide öncelikle Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alındı. Oynadığım karakter ise âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlıyor. Ancak bu aşk, Aziz konumundaki biri için birçok şeyden vazgeçmesini de gerektiriyor.”

VUSLAT DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI


Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme aldığı Vuslat'ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi birbirinden önemli isimlerde yer alıyor.
Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatacak.

Paylaş:

4 Yorumlar:

 1. TRT yapımları genelde iyi oluyor. Bu yeni diziyi de merakla bekliyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni yapımların takipçisiyim. Teşekkürler yorum için.

   Sil
 2. Sitenizin temasını kullandım. Kusura bakmayın. Bazı sorularım olacak sizinle nasıl iletişim kurabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kusura bakacak bir şey yok. Herkesin kullanabileceği hazır tema. ecakirlar2@gmail.com mail adresinden yazabilirsiniz

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR

Blog Arşivi