12 Ocak 2019 Cumartesi

TV Salonu açma iş fikri | İş Bu Fikir Bu özel yapımı


Bugün daha önce yapılmamış bir iş fikrinden bahsetmek istiyorum.Tabi henüz hiç denenmemiş olması risk durumunu biraz daha arttırıyor.


Sinema sektörü giderek büyürken sürekli yenilikle karşımıza çıkıyor. Bu yüzden yataklı sinemalar dahil bir çok seçenek sunuldu sinemaseverlere. Büyük emeklerle yapılan sinema filmlerinin hak ettikleri değeri alması tabi ki önemli. Bunun dışında internetin insan hayatında yerinin büyümesi ile birlikte izleyicilerde yeni yapımlarla tanıştı. Dünya da ve ülkemizde internet TV platformları giderek yükseliyor. İzleyiciler film ve dizi tercihlerini artık bu yönde de kullanıyorlar. Tam bu nokta da Netflix, Blu tv gibi ücretli platformların yanında IMDb Freedive, Puhu tv gibi ücretsiz yayın yapan platformlarda boy göstermeye başladı.

İşte yeni dönemin alışkanlıkları üzerine bu platformlar için bir TV salonu açabilirsiniz. İnsanlar yeni ve kendinin sürekli elinin altında olmayan şeylere merak duyarlar zaten sinemanın dev ekranı ve ses sistemidir insanı kendine çeken. Hal böyle olunca insanların bir arkadaşı ile ya da gruplar halinde bu platformlardan film ya da dizi izleyebileceği TV salonları ihtiyacı doğmaya başladı. İstenildiği zaman durdurabileceği, yayınları geri ve ileri alabileceği, mısır ve içecek ikramının olduğu bir salonda herkes zaman geçirmek ister. 3-5 odalı bir salonda saatlik belirleyeceğiniz ücretle kazanmaya başlayabilirsiniz.
https://isbufikirbu.blogspot.com
Bu iş fikri için ben bunu evde yaparım böyle bir salona neden gideyim dediğiniz nokta da şu cevabı vermek isterim: sen çayını ve kahveni de evde iç kaaaşim!

1 yorum:

  1. Ne güzel iş fikriymiş. Yataklı sinema. Bizde tembel çok. Fiyatı da uygun olursa kesin tutar bu iş. :)

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR