Stranger Things 3. sezon 4 Temmuz 2019'da izleyici ile buluşacak


Stranger Things 3. sezon yayın tarihi Netflix’in teaserıyla açığa çıktı. Sevilen dizinin 3. sezonuyla buluşmak için bir süre daha beklememiz gerekecek.

İlk sezonu 2016 yılında gösterilen Stranger Things, Netflix’in en popüler serilerinden biri olarak gösteriliyor. 1980’li yıllarda bir çocuğun gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlayan olaylar, bir kız çocuğunun ortaya çıkmasıyla ilginç bir hâl alır.

Ailenin ve yerel polisin kaybolan çocuğu arama çalışmaları sonuçsuz kalır. Ortaya çıkan kızın anlattıklarına göre Will “bir şey”den saklanmaktadır. Bu kayboluşun arkasında doğaüstü güçler mi, yoksa devlet mi olduğu ise cevabı bulunamayan sorulardan biridir. Will’in annesi Joyce, oğlunu arama serüveninde birçok engelle karşılaşır.


Dizideki oyuncular da performanslarıyla göz dolduruyor. Will’in annesini birçok ünlü filmde oynamış Winona Ryder canlandırıyor. Noah Schnapp ise Will karakteriyle rolünün hakkını veriyor. Daha önce Casuslar Köprüsü filminde de oynayan çocuk oyuncu, eleştirmenler tarafından geleceğin yıldızlarından olarak gösteriliyor. Dizideki polis şefine David Harbour hayat verirken Eleven rolünü ise Millie Brown oynuyor.

Stranger Things 3. sezon yayın tarihi Netflix’in paylaştığı teaserın sonunda açıklandı. Paylaşılan videoda 1985’teki kutlamalarla ilgili geri sayımın beklendiği gibi gitmediğine şahit oluyoruz. Amerika’nın bağımsızlığını kutladığı tarih olan 4 Temmuz, 3. sezonunun da yayın tarihi olarak ekranda beliriyor. “Bir yaz mevsimi her şeyi değiştirebilir!” ifadesiyle teaser son buluyor. Bakalım 3. sezonda dizinin hayranlarını hangi sürprizler karşılayacak.

0 Yorumlar

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR