20 Ocak 2019 Pazar

Punto Kitap'tan kitap satış bayiliği alabilirsiniz


Punto Kitap Hizmetleri, Ocak 2007’de; Ülkemizin önde gelen yayıncıları tarafından dağıtım ve satış hizmetlerini tek kanaldan yürütmek amacıyla kuruldu.

Punto Kitap Hizmetleri, Sektörümüzde özlenen; * Sipariş edilen ürünleri eksiksiz temin etme, * Yeni kitaplarla ilgili önceden bilgilendirme, * Yeni kitap dağıtımında, herkese aynı anda dağıtımla adil ve güvenilir olma, * Temin edilen ürünlerin önceden bilgilendirilmesi. servislerini hayata geçirdi. Geçen süre içerisinde kurucu yayınevlerinin yanı sıra, bünyesine eklediği diğer yayınevleriyle de birlikte, tek dağıtım prensibi ile kalitesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Punto, şimdi çok daha geniş alanlarda yine ilkeli ve verimli çalışmaların adımlarını atıyor. 
İş Ortaklığı Bilgilendirme

Punto, 300’e yakın satış noktası ile iş ortaklığı yapıyor. Bu sayının daha da artması, Punto ile doğrudan çalışmanın olanaklarından yararlanılması için, istekli olan kuruluşların; vergi levhası, ticaret sicili, imza sirküleri belgelerini, çalıştıkları bankaların isimlerini Punto’ya iletmeleri gerekiyor. Punto, iş ortaklarından, yapılacak çalışmaya göre bir teminat istiyor. Diğer koşullar ikili olarak belirleniyor.

Bayi Başvurusu için tıklayınız

2 yorum:

  1. Güzel ve çok zevkli bir iş imkanı bu 👍🏻

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Üniversite önlerinde stand kuran arkadaşlar ile çalışmıştım. İnanın bilerek öneriler yaparak kitap satışı yapmak çok zevkli. Bir kere alıcıları güzel insanlar.

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR