4 Ocak 2019 Cuma

'Nöbet 7/24' dizisi ne zaman başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak?Nöbet 7/24 dizisi ne zaman başlıyor? Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği yeni dizisi Nöbet 7/24 vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. İnternette Nöbet 7/24 dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda, Nöbet 7/24 başlangıç tarihi ne zaman gibi sorulara yanıt aranıyor. Biz de bu konuyu sizler için araştırdık ve haberimize ekledik. Peki Nöbet 7/24 hangi kanalda? Başlangıç tarihi kaçında? Nöbet 7/24 dizisi ne zaman başlıyor?

Milyonlarca izleyicinin gönlünde Polat Alemdar karakteriyle taht kuran Necati Şaşmaz, yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu haberin duyulmasının ardından vatandaşlar internette Nöbet 7/24 dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda, dizinin konusu ne, gibi sorulara yanıt arıyor.

Hem yapımcılık hem de baş rol koltuğunda televizyon ekranlarının aranan simalarından Necati Şaşmaz’ın yeni dizi projesi Nöbet 7/24 oyuncu kadrosunda; Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci gibi güçlü oyuncuların yer aldığının açıklaması yapıldı.

NÖBET 7/24 NE ZAMAN HANGİ TARİHTE YAYINLANACAK?

Çekimlerinin Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştirildiği ve polisiye konusunun işleneceği Necati Şaşmaz’ın Nöbet isimli sürpriz dizi projesinin Show TV ekranlarında yeni sezonda ekran serüvenine başlayacağı duyuruldu. Bununla birlikte Pana Film imzasıyla yayın hayatına başlangıç yapacak Necati Şaşmaz’ın yapımcılığındaki Nöbet dizisinin ne zaman hangi tarihte başlayacağına yönelik henüz resmi bir açıklama gerçekleştirilmemekle birlikte şu an için Ocak ayında televizyon ekranlarında yer alması beklenmektedir. Necati Şaşmaz’ın titizlikle çalışmalarını yürüttüğü Nöbet dizisinin 2019 yılında gösterime gireceği belirtiliyor.


NÖBET 7/24 HAKKINDA

Kurtlar Vadisi isimli bir dönemin efsane haline gelmiş projelerinden Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Nöbet 7/24 isimli dizi projesinin çekimlerini Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’in de destekleriyle, Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştiriyor. Projenin çekimlerinde yararlanılması açısından askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar sağlandı. Tüm bunların yanı sıra polisiye yapımın çekimlerinde karakol olarak faydalanılan eski binalar için, onlarca kişi gece gündüz demeden çalıştı ve 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı. Antalya’daki Elmalı halkının da seferber olduğu Nöbet 7/24 dizisinin yalnızca kamera arkasında 200 kişinin çalıştığı kaydedildi. Son olarak, Antalya bölgesinde ikamet eden oyuncuların da rol üstleneceği projede Cahit Kayaoğlu "Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu"yu, Ertuğrul Şakar ise "Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici"yi canlandıracak.

1 yorum:

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR