28 Ocak 2019 Pazartesi

Limprox Markası ile Halı Yıkama ve Leke Çıkarıcı Ürünler


Tecrübe ve kalitesi ile temizlik ürünlerinde öncü olmayı sürdüren Limprox, 2002 yılından beri Teknik ve Endüstriyel Kimyasallar üretimine devam etmektedir. Bu süreç içerisinde ihtiyaçlara karşılık veren firma ultra konsantre halı yıkama şampuanı üretimi ile de bu alanda 1 numara olma yolunda ilerliyor. Limptox, halı yıkama firmalarının kaliteli ve uygun fiyatlı ürün temini noktasında onlara yardımcı olmaktadır.

Limprox Halı Yıkama Şampuanı ürünlerinin içeriğindeki özel bileşenleri sayesinde yüksek temizlik gücü, parlak ve canlı görünüm, antistatik ve antibakteriyel, yumuşatıcı katkısı ve hoş kokusu ile halı yıkama firmalarının vazgeçilmezi olacak.

Limprox, halı yıkama ürünlerinin yanında profesyonel temizlik ürünleri üretimini yapmaktadır. Alıcılara güvenli bir alışveriş sunan firmanın ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz

Aldığınız ürünlerin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Siteye ulaşmak ve alışverişe başlamak için tıklayınız


*Firma sahibini tanımam dolayısıyla firma İş Bu Fikir Bu güvenilir satıcıları arasındadır.

8 yorum:

 1. Limpox ürünleri güzelmis kaliteli hali yikama sampuani bulmak zor 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet firma bu konuda deneyimli ve uzun yıllardır bu işi yapıyor

   Sil
 2. Güzel bir tanıtım yazısı olmuş. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ürün-hizmet tanıtımları da yapmaya çalışıyorum. Yeter ki iş olsun.

   Sil
 3. Sanırım limprox marka halık yıkama ürünü profesyonel kullanım için uygun? Evlerde kullanmak pekte doğru olmayacaktır. Tanıtım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet genellikle halı firmalarına gönderiliyor. Teşekkürler

   Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR