10 Ocak 2019 Perşembe

Koreli zombi dizisi Kingdom ne zaman yayınlanacak?

Orta çağ dokusunu, zombi gerilimini ve Netflix kalitesini bir araya getiren Kingdom, 25 Ocak'ta Netflix aboneleri ile buluşacak.

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın platformu olan Netflix, orta çağın Kore’sinde gerçekleşen bir zombi kıyametini anlatan Kingdom adlı dizinin ikinci fragmanını yayınladı. Netflix, ikinci fragman ile birlikte dizinin yayın tarihini de açıkladı.

Kore Grand Bell Award ödüllü yönetmen Kim Seong-hun tarafından yönetilen Kingdom, orta çağda Kore’de kurulmuş olan Joseon Krallığı döneminde geçiyor. Ülkeyi kasıp kavuran bulaşıcı bir virüs, insanları kana susamış birer canavara dönüştürüyor.


Dizinin ilk fragmanı, dizinin ana karakteri olan hanedan prensine odaklanıyordu. İkinci fragman ise daha çok virüsün ülkede oluşturduğu kaosu gösteriyor. Yeni fragman ile birlikte krallıkta bulunan atmosferi ve hastalık sonrası durumu daha iyi görebiliyorsunuz.

Milyonlarca Netflix kullanıcısı kaos, gerilim ve tarihi dokunun bir arada olduğu Kingdom’ın altı bölümden oluşan ilk sezonunu 25 Ocak’tan itibaren izleyebilecek. Aşağıdaki bağlantılardan sırası ile dizinin birinci ve ikinci fragmanını izleyebilirsiniz.3 yorum:

  1. oleeey hem kore hem zombi tamam izlerim :)

    YanıtlaSil
  2. Ben yabancı dizileri çok izlerim ama bir türlü başlayamadım bu Koreli dizilere. Bir gün, izlemek istediğim tüm diziler tükendiğinde izleyeceğim ben de bunları. Çünkü birçok diziyi izledim. Pek bir şey kalmadı geriye. Herkes söylüyor Kore dizilerini. Merak ediyorum.

    YanıtlaSil
  3. Zombi Mombi ama vakit geçsin biraz farklık iyi oluyor..Izlicem

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR