20 Ocak 2019 Pazar

İkonik dizi Unsolved Mysteries yeniden başlıyor


1987 ve 2010 yılları arasında uzun bir yayın hayatı geçiren Unsolved Mysteries, Netflix'in yeniden yapım kararıyla tekrardan çekilecek.

Yeni bir habere göre Netflix, Stanger Things’in yapımcısı Shawn Levy ile birlikte ikonik dizi Unsolved Mysteries’i yeniden başlatmayı planlıyor. Unsolved Mysteries’in orijinal serisi 1987’den 2010’a kadar sürmüştü.

Deadline’ın haberine göre, orijinal dizinin prodüksiyon şirketi Cosgrove-Meurer Productions, Netflix ve 21 Laps Entertainment ile birlikte çalışacak. Aynı zamanda bu haber, serisinin Netflix uyarlamasının belgesel tarzında olacağını ve 12 bölümden oluşacağını da ekliyor.

Netflix uyarlamasıyla geri dönecek olan dizi, her bölüm gizemli bir suça odaklanacak. Her ne kadar ana tema aynı olsa da orijinal serinin formatından devam edilmeyecek gibi görünüyor. Rapora göre dizinin ilk bölümünü Dunn Meurer çekecek. Fakat Netflix’in bu seriyi neden yeniden başlatma kararı aldığı belli değil.

Unsolved Mysteries’in Netflix uyarlaması şu anlık 12 bölümlük onay almış durumda. Netflix bu mini seri için büyük gelirler beklemese de önümüzdeki dönemlerde yeni bölümler için onay alınabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR