4 Ocak 2019 Cuma

'Halka' dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarındaHalka dizisi ne zaman başlayacak? 2019 yılına girdiğimiz yeni günlerde ekranlarda yeni diziler boy göstermeye başlayacak.TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak Halka dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Halka Dizisinin yönetmeni ünlü yönetmen Volkan Kocatürk olurken dizinin senaryosunu ise Levent Cantek yazacak. Halka Dizisi bir polisiye dizisi olarak aksiyon sahneleri ile izleyicisini büyüleyeceğe benziyor.

TRT’nin merakla beklenen iddialı dizisi Halka’nın ilk bölüm tarihi belli oldu!

Hande Erçel ve Serkan Çayoğlu’nun baş rolünde oynadıkları polisiye dizi çok yakında ekranda olacak.

Pek çok dizinin sezon arası verdiği dönemde ekrana gelmeye başlanacak olan Halka, konusu ve oyuncularıyla da dikkat çekiyor…


TRT 1’in yapımını Es Film, yapımcılığını Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin üstlendiği dizisi “Halka” 15 Ocak Salı günü izleyicisi ile buluşacak.


Halka isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatların hikayesinin anlatılacağı dizinin yönetmeni A.Volkan Kocatürk.


Başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat’ın paylaştığı Halka’nın senaryosunu ise Aziz Tuna C. ve Ali Demirel kaleme alıyor.

Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesi 15 Ocak Salı saat 20.00’de TRT 1’de.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR