26 Ocak 2019 Cumartesi

Hakan: Muhafız 2.Sezon yeni bölüm ne zaman?


Netflix'in ilk orjinal Türk dizisi olması dışında çokta beğenemediğim Hakan Muhafız dizisi 2.sezonda da izleyici ile buluşacak. Kısa süren bölümlerine rağmen sıkıcı anların yaşanması, hele ki son bölümde Muhafız her şeyini teslim etmesine rağmen senarist tarafından öldürülmemesi, bunlar yetmiyormuş gibi 1453'den bu yana uğraşılıp öldürülen onca ölümsüzü tekrar diriltmesi, sen ne yaptın Muhafız dedirtiyor. Ama her şeye rağmen güzel ilgi gören dizi 2.sezonda da Netflix'te.

Yapımın gördüğü ilgiden memnun olan Netflix, geçtiğimiz haftalarda dizinin 3. ve 4. sezonuna onay vermişti. Yeni sezonları heyecanla beklenen Hakan: Muhafız'ın 2. sezon bölümlerinin ne zaman geleceği de heyecanla bekleniyor.

Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü gibi dev isimlerin rol aldığı dizinin en azından 4. sezona kadar süreceğini biliyoruz.

Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitabından uyarlanan Hakan: Muhafız'da 'ölümsüzlerin' hikayesinin ne zaman devam edeceği resmen açıklanmadı. Buna karşın Netflix'e yakın kaynaklar, dizinin yaz aylarının hemen ardından ağustos veya eylül gibi yeni sezonuyla karşımızda olacağını söylüyor.


10 yorum:

 1. Çok ses getiren bir dizi bakalım beklenen ilgiyi görecek mi?

  YanıtlaSil
 2. Yoklukta gidiyor her ne kadar senaryoda hissetsek de eksiklikleri vallahi fantastik öğe var dedik yerli dizide bir şey güzel oldu yahu biz anadilinde izlerken başkaları altyazıyla izliyor ya o güzel 🙈

  YanıtlaSil
 3. 10. bölümden sonra sevilirse ben de izlemeye başlarım 🤗 Netflixde ilk Türk dizi olması takdire şayan. Ama sizi beğemmediğiniz de aklımın bir köşesinde kalacak ona göre değerlendireceğim ☺️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle bakmayın yine de siz :) Yerli malı yurdun malıdır :)

   Sil
 4. Merakla bekliyorum hakan muhafız ikiyi

  YanıtlaSil
 5. Ben hala izleyemedim yazınızı görünce de aklıma geldi. Bir bakacağım inşallah teşekkürler :)

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR