19 Ocak 2019 Cumartesi

Çılgınlar gibi izlenen 'YOU'nun 2.sezonu çok yakında!

Netflix'in ilk sezonunda deli gibi izlenen dizilerinden bir tanesi de YOU. Şimdi herkes ikinci sezonu dört gözle bekliyor.

10 bölümlük ilk sezonu Joe Goldberg ve Guinevere Beck ile ilgiliydi. Jeo'nun Beck'e karşı saplantısı vardı. Ciddi bir saplantıydı hem de bu...


Bunun önce aşk olduğunu düşünenler bile sezonun sonlarına doğru insanın içini ürküten bir saplantı olduğunu fark etti. Hatta stalk yapmaktan korkar olduk, sonumuz Joe gibi olabilir diye. İlk sezon çok heyecanlı bir yerde bitti. Ama bakalım ikinci sezonda neler olacak?

Öncelikle yeni sezon ne zaman başlıyor?


Henüz kesin bir tarihi yok ama Instagram'da şöyle bir açıklama gördük. "You'nun bütün bölümleri @netflix'te. 2. sezon çok yakında."

'Yakın' kelimesi biraz şüpheli ama en azından çok uzak bir tarih olmadığını düşünüyoruz. Bu kadar merak edilen bir diziyi insanların hevesi kaçmadan yakın bir tarihte yayınlayacaklarına inanıyoruz.

Yeni sezonda kimleri göreceğiz?

Penn Badgley, Goldberg karakteri ile tekrar karşımızda olacak ama Dr. Nicky'i canlandıran John Stamos hala havada. Dizinin senaristi Sera Gamble bu konuda "John Stamos'un ikinci sezonda olup olmayacağını çok yakında söyleyeceğiz." diyor. Ama başka bir röportajında karakter olarak çok sevdiklerini ve yeni sezonda da olmasını istediklerini de dile getiriyor.

Birinci sezonda gördüğümüz diğer karakterler, Joe'nun eski sevgilisi Candace (Ambyr Childers), genç komşusu Paco (Luca Padovan), kitapçıda çalışan Ethan (Zach Cherry), Paco'nun annesi (Victoria Cartagena), Beck'in arkadaşları Lynn (Nicole King) ve Annika (Kathyryn Gallagher), Beck'in sınıf arkadaşı Bylthe (Hari Nef) ve Peach'in ailesi ikinci sezonda da karşımıza çıkacak.

Son olarak yeni sezon ne ile ilgili olacak?

Her detayı birebir takip etmese de ikinci sezon genel olarak Hidden Bodies isimli romandan alınacak.

Gamble The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajda yeni sezon ile ilgili şu bilgileri veriyor:

"Joe Los Angeles'dan New York'a taşınacak. Çünkü geçmişini arkasında bırakmak istiyor. Her şeye yine Joe'nun omuzları üzerinden bakacaksınız. Saklı bedenlerdeki sorun ise şu, her zaman oldukları yerde kalmıyorlar. Karanlık düşünceler gibi birden ortaya çıkıyorlar. Joe'nun en çok istediği şey, gerçek aşk için büyük birer tehdit oluyor bu sırlar.

Ve bunu Soho House'daki karanlık odada keşfettiği zaman gömdüğü sırlarını saklamakta her zamankinden daha çaresiz oluyor. Joe yeni sevgilisini incitmek ve kaybetmek istemiyor. Sonsuza kadar onunla olmak istiyor. Ama sevgilisi yaptıklarını öğrenirse, başka bir şansı kalmayabilir."


2 yorum:

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR