17 Ocak 2019 Perşembe

Beren Saat ile ikinci Netflix orijinal dizisi çekilecek!


Hatırlarsanız, Netflix Türkiye geçtiğimiz Kasım ayında Hakan: Muhafız (The Protector) haricinde yeni bir Türk dizisinin müjdesini vermişti. Şimdi ise, Beren Saat‘in başrolünde oynayacağı yerli Netflix dizisi ile ilgili önemli bir ipucu gün yüzüne çıkartıldı.

Beren Saat’li yerli Netflix dizisi ile ilgili heyecan verici ipucu!

Beren Saat‘inde baş rol olarak yer alacağı yerli Nerflix dizisinde bizleri Hakan: Muhafız’da olduğu gibi yeniden fantastik bir senaryo bekliyor.

Yine aynı şekilde dizinin yapımcılığını Hakan: Muhafız‘ın yapımcılığını yapan O3 Medya tarafından yapılacağı aktarılıyor.

Göbeklitepe’yi anlatacak olan yeni yerli Netflix dizisi ile beraber yeniden geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen O3 Medya, yapım üzerinde oldukça yoğun çalışıyor.
National Geographic'in kitabında da görülmesi gereken yerlerden olan Göbeklitepe dizi sektörününde ilgisini çekmiş görünüyor.

9 yorum:

 1. Netflix te film ve dizi izlemeyi cok seviyorum ��

  YanıtlaSil
 2. Netflix te güzel diziler var..

  YanıtlaSil
 3. Beren dizileri hem tutmustu

  YanıtlaSil
 4. Beren Saati de izleriz Netflix'te yeter ki kaliteli yapım olsun.

  YanıtlaSil
 5. Ya güzel diziler var Netflix'te ama bizimkiler genel olarak bayıyor gibi sanki. Saatlerce bakışma sahneleri, saatlerce müzik çalar arkada bir bölüm 3 saat sürer bu tür şeyleri bıraksalar, aslında bizimkiler de gayet iyi oyuncular. Çok iyi yapımlar ortaya çıkabilir. Umarım bu iyi bir dizi olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız diziler kısa sürmeli 4 saata yakın diziler gördük sanıyorum

   Sil
 6. Göbeklitepe’nin konu edilmesi çok güzel 👍

  YanıtlaSil
 7. Dizilere ara verince Netflix müptelası olduk evcek.Beren Saat'i i epeydir izlememiştik.Konu da ilginçmiş.Seyrederiz inşallah.

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR