16 Ocak 2019 Çarşamba

Benim ilgimi çekti! Bakalım beğenecek misiniz? "Doom Patrol"


DC, hem sinema filmleriyle hem de yeni dizileriyle son dönemde yükselişe geçmeye başladı diyebiliriz. Doom Patrol da bu listeye eklenecek, DC'nin yeni projelerinden biri.

Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol’ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır. Titans’ın ardından yaşananların ekrana taşınacağı yapımın kadrosunda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) gibi isimler yer alıyor. Ünlü DC Comics karakterlerinden uyarlanan dizinin senaryosunu Supernatural’dan tanıdığımız Jeremy Carver kaleme alıyor. . Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Greg Berlanti ve Geoff Johns üstleniyor.

9 yorum:

 1. Çok faydalı bir tanıtım yazısı olmuş teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. fantastik ve bilim kurguya benziyor izlenebilir teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana fragmanlardan komedi esintileri geldi iyi seyirler

   Sil
  2. onda fantastik de vardır sen tam görememişsin :)

   Sil
  3. Bilim kurgu, fantastik + komedi :) Blogcuların bu dikkatli hallerini çok iyi, - de ekini kullanmadığım için haklısınız :)

   Sil
 3. The Flash, Legend Of Tomorrow falan izleyebildiğime göre bunu da izlerim gibi geldi. :)

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR