21 Ocak 2019 Pazartesi

American Gods ikinci sezon yeni bir video


Neil Gaiman‘ın aynı adlı romanından uyarlanan ve ilk sezonuyla beğeni toplayan, American Gods ikinci sezon yeni bir video ile daha da netleşmiş oldu. İkinci sezondan daha önce de kısa bir teaser yayınlayan dizi, bu yeni video da ise tanrılar arasında geçecek büyük savaşın ipuçlarını veriyor.

Ana karakter olarak Çarşamba ve Gölge odaklı bir hikayesi olan dizi bizi ilk sezonuyla büyük sansasyon yaratmıştı. Dizi özellikle müstehcen sahneleri ve dünya tarihinde geçen bir çok tanrıyı ele alma biçimiyle bir çok tartışmaya neden oldu.

American Gods ikinci sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ilk sezonunda ana karakterler Çarşamba ve onun yanına aldığı Gölge‘nin hayatı hakkında detaylar öğrenmiş ve tanrılar arasında başlayacak bir savaşın ilk kıvılcımlarına şahit olmuştuk.

Eğer dizinin ilk sezonunu izlemediyseniz, yazının bundan sonrasında spoiler yeme olasığınız yüksek, bizden uyarması.

Dizi de Çarçamba adı verilen tanrının, Viking baş tanrısı olan Odin olduğu ortaya çıkmıştı. Bir zamanlar en güçlü tanrılardan biri olan Odin, günümüzde ise kapitalist sisteme ayak uyduran yeni nesil Amerikan tanrılarına yerini bırakıyor.

Ancak bu durumdan hoşnut olmayan Odin, eski tanrıları bir araya getirip yeni tanrılara karşı bir savaş başlatmanın peşinde. Kendine bay Çarşamba diyen Odin, yanına ilk başlarda önemsiz biri gibi görünen Gölge‘yi alıyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise Gölge‘nin hiç de o kadar sıradan bir insan olmadığı ortaya çıkıyor. Dizinin ikinci sezonuyla ilgili ortaya çıkan görüntülerse, bizi büyük bir savaşın beklediğinin habercisi. Starz tarafından yayınlanan dizi 10 Mart’ta yeni sezonuyla izleyicisine kavuşacak.

Her ne kadar dizi konusuyla izleyiciyi bu savaşa hazırlamış olsa da, bu epik savaşın nasıl gerçekleşeceği ve nasıl sonuçlar doğuracağı merak konusu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR