Netflix yapımı Black Mirror: Bandersnatch dizisi interaktif olarak sunulacak


1984'te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisayar oyununa uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan, birden çok sona sahip bir hikâye.


İzleyeceğiniz Black Mirror Bandersnatch, 90 dakikalık etkileşimli bir film!  Yani beklenilenin aksine, yeni bir sezon şu an gelmiyor.

28 Aralık Cuma günü Netflix’e yüklenecek olan film, etkileşim desteğiyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak.

Black Mirror Bandersnatch etkileşimli film nasıl olacak?

Etkileşimli yapımlarda filmlerin üzerinde kırmızı bir etkileşim işareti olacak. Netflix’in kullanıldığı tüm platformlarda çalışacak olan etkileşim sistemi, sadece kumanda ile sizin evet ve hayır seçeneklerinizi seçmeniz kadar basit.

Eğer filmi izlerken, herhangi bir tuşa basamayacak durumdaysanız, asla deneyiminiz kesilmiyor. Otomatik olarak ön tanımlı gelen ayarla devam ederek, kesintisiz bir şekilde filmi izlemeye devam edebiliyorsunuz.

Pek çok farklı seçim olan yapımda, filmin gidişatını değiştirebiliyorsunuz. Korkmayın, yaptığınız tercihleri ise geri alıp, farklı ihtimalleri de deneyebiliyorsunuz.

Karakterin hayatında alabileceği bir kararı da siz seçebiliyorsunuz. Yolda dinlediği müziği, yiyeceği yemeği de. Bunların hepsi, farklı gidişatları tetikliyor ve sizleri farklı sonlara yönlendiriyor.

İyi seyirler

1 Yorumlar

  1. Dizinin mantığı güzel fakat konu biraz hareketsiz gibi :/

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR