Blogger bloglarda reklam yapmak


Merhaba arkadaşlar,

Ben çok eski bir blogger kullanıcısıyım. Bir çok hazır sistemi kullanmış olmama rağmen blogger sitelerin daha hızlı gelişebildiğini gördüm.

Yeni yeni sevmeye başladığım bir durumda google üyeliğimiz sayesinde diğer blogger sitelere üye olmadan yorum yapabiliyoruz. Ben de bu sayede sitemin linkini paylaşabiliyorum.
Her site içeriğinin yoruma ihtiyacı vardır arkadaşlar, bu sayede konular google efendinin dikkatini çeker. Buradan konularını yoruma kapatan ya da onaylı yapan arkadaşlara sesleniyorum. Benim ve googlenin işini zorlaştırıyorsunuz.

Birçok blogger siteyi gezmiş biri olarak en yaygın blogların makyaj ve moda içerikli sitelerin oluşturduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Onun dışında düşünce yazıları, kitap tanıtımları, kişisel bilgilerini yazanları sıralayabiliriz.

Makyaj bloglarının harika takipçileri var muhtemelen hitleri de güzeldir. Bayanların harika işler çıkardığını bir kez daha görüyorum. Herkese kendi alanında başarılar dilerim.

Teşekkür ederim.

2 Yorumlar

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim. İçerik pek ilgimi çekmese de :) içinden sürekli arayış içinde olacağım. Takip etkinlik konunuz güzelmiş saolun kolay gelsin.

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR