25 Aralık 2018 Salı

"Bartu Ben" anlaması zor izlemesi kolay bir diziBir Blu tv dizisi daha, Bartu Küçükçağlayan'ın daha fazla ünlü olmaya çalışması ile alakalı bir komedi. Pek güldürmese de dizi de ilginç diyaloglar var. Değişik komik karakterler de dikkat çekiyor. Tutulmayan yapımlardan oldu, başladığını ve bittiğini kimse hatırlamaz bile. Değişik bir şeyler izlemek isteyenlere tavsiye ederim.

Dizinin Konusu

Bartu Ben; bir ‘az ünlü’nün, az daha ünlü olma hikayesini anlatıyor.

Bir zamanlar reytingi bol dizilerde ve art-house sinema filmlerinde sık sık boy gösteren Bartu, birçok oyuncu için ciddi gelir ve kısa ömürlü şöhret kapısı olarak görülebilecek dizilerde oynamaktan bıkmıştır. Hızlı yaşadığı hayatı sebebiyle artık parası da kalmamıştır. Tam bu sırada karşısına oyuncu olmak isteyen kuzeni Gizmo ve senelerdir görmediği dayısı çıkar. Bir yandan dizilerde oynamadan hayatını kazanmanın bir yolunu arayacak olan Bartu, bir yandan da kim olduğunu ve ne istediğini bulmaya çalışacaktır.

Masum, Binbir Gece, Jet Sosyete, Yalan Dünya gibi izlenme rekorları kırmış diziler ve Çoğunluk, Kelebekler gibi ülkemizin sinema hafızasına kazınmış filmlerden tanıdığımız Bartu Küçükçağlayan, Bartu Ben’de bu kez karşımıza hem oyuncu, hem de senarist olarak çıkıyor.

Bartu Ben dizisinin yönetmenlik koltuğundaysa usta sinemacı Tolga Karaçelik oturuyor.

34. Sundance Film Festivali’nde Dünya Sineması Dramatik Film Yarışması Büyük Jüri Ödülü’nü Kelebekler filmiyle kazanarak ülkemize 2018 yılında büyük gurur yaşatan Tolga Karaçelik, Sarmaşık ve Gişe Memuru gibi sinema tarihimiz için son derece önemli filmlerin de yönetmeni.

DİZİNİN TAMAMINI İZLEMEK İSTEYENLER BURADAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR