13 Mayıs 2018 Pazar

Modanisa satış ortaklığı (affiliate)Satış Ortaklığı (Affiliate)

Biz Kimiz?

Modanisa.com Türkiye'nin ilk uluslararası online alışveriş sitesidir. 120 ülkede müşterilere sahiptir. Yayınlarını Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 dilde gerçekleştirir. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderir. Her ay 15 milyon kişi Modanisa.com'u ziyaret eder. Şimdilik vitrinindeki marka sayısı 300, ürün çeşitliliği 40 bindir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti vadeden Modanisa.com faaliyet alanında pazar lideridir.

Satış Ortaklığı (Affiliate) Nedir?

Satış ve pazarlama ortaklığı anlamına gelen affiliate ile bir web site ya da blogunuz varsa internetten para kazanmanız mümkün olabilir. Satış ortaklığına katılan kişi ya da kurumlar, bir referans link ile ziyaretçilerini Modanisa.com'a ulaştırarak belirli oranlarda gelir elde edebilir. Sisteme katılan kişi ya da kurumlar, bizim vereceğimiz link ve kodları kullanarak, bu ortaklığın bir parçası haline gelebilir. Sitenizden gelen ve alışveriş eden her müşteri, size de kazanç sağlar.

Siz de bu kârlı ortaklığa katılın!

Eğer bu gelir modelinin bir parçası olmak isterseniz lütfen linki tıklayın ve formu doldurun. Size bol kazançlı bir satış ortaklığı dileriz.SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR