6 Mayıs 2018 Pazar

Evde kreş hizmeti verebilirsiniz


Evde kreş açmak

Evde kreş açma fikri çalışmak için ev ortamını seçen bayanların sevdiği bir iş. Çalışan ailelerin kreşlerin pahalı olması veya çalıştığı işyerinin kreşi olmamasından dolayı tercih ettiği bu yöntem ile para kazanan bir çok kişi mevcut. İstanbul’da evde çocuk bakımı için aylık 500 lira ile 2000 lira arasında fiyat talep edenler var.

Diğer şehirlerde ise fiyat biraz daha düşüyor. Evde kreş açma işini yasal yollardan yapmak daha mantıklı. Sonuçta bu işten para kazanacaksınız ve size bırakılan çocukların sorumluluğunu alacaksınız. Aynı zamanda çocukların eğitimi ve kişisel gelişimi bakımından da bilgiler edinmeniz gerekli.

Aylık 5 çocuk için evde kreş açmak sizi biraz zorlayabilir. Çünkü her birinin ayrı sorunları olacaktır. Bu yüzden bakacağınız çocuk sayısını az tutmanızda fayda var.

2 yorum:

  1. Özellikle yurt dışında oldukça iyi kazandırıyor ama sermaye ve sertifika gerektiriyor. Özellikle ev hanımı ve öğrenciler için satış ortaklığı gibi online yüksek kazançlı işleri öneririm...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ciddi bir iş, aileler herkese çocuklarını teslim etmek istemez o yüzden ince elenip sık dokunması normal ama kreşler önemli bir ihtiyaç günümüzde. Teşekkürler.

      Sil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR