26 Nisan 2018 Perşembe

Satış ortaklığı veren reklam firması Reklam Action

 Profesyonel yazılımı ve güçlü alt yapısı ile çok detaylı bir raporlama sistemine sahip olan Reklam Action, yayıncılara kazançlarını en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı sunuyor.Performans Pazarlama bir internet işletmesinin, aracı bir reklam networkü kullanarak, kendisine yeni müşteriler kazandıran alt yayıncılarını ödüllendirdiği sistemdir.Reklam veren tarafından istenilen üyelik, satış, install, izleme gibi aksiyonlar gerçekleştikçe herkesin kazandığı bu model, sonuç odaklı olması ve riskin minimum olması nedeniyle her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

Üyelik Kampanyaları
Her yeni üye için ödeme yapılan kampanyalardır. Kampanyanın şartlarına göre Single Optin (tek onaylı) veya Double Optin (çift onaylı) onay mekanizması ile kurulabilir. Reklam modeli olarak CPL (Cost Per Lead) olarak adlandırılır.


Satış Kampanyaları
Gerçekleşen satış üzerinden komisyon ödemesi yapılan kampanyalardır. CPS (Cost Per Sales) olarak adlandırılır.


Install Kampanyaları
Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPI (Cost Per Install) olarak adlandırılır.


İzleme Kampanyaları
Belirli bir video içeriğin izlenmesi başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPV (Cost Per View) olarak adlandırılır.BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR