20 Nisan 2018 Cuma

Koltuk yıkama iş fikrine ne dersinizAramızda mutlaka evindeki ya da otomobilindeki koltuklara iyi davranmayanlar vardır. Onun dışında eve gelen misafirlerde bazen koltuklarınızı kirletmek için ellerinden geleni yapıyor sanki. Öyle ya da böyle bu koltuklar kirlenmektedir. 

Şahsım tv karşısında koltuk üzerinde aperatif atıştırmalar yapıyorum, kirlenmesi muhtemel. Aracıma iyi bakarım lakin ikinci el aldığım aracın koltuklarına benden önceki sahibi sigara kullanması dolayısıyla hiç iyi davranmamış (kendini yakmamış olması sürpriz). Oto yıkamadan koltuklar ile ilgili fiyat aldım şehre göre değiştiği için söylemeyeceğim.

Koltuk yıkama işini temizlik işlerinden ayırmalıyız bu şekilde tek bir iş üzerinde uzmanlaşmış ve seriye almış oluruz. Bir çok ürün ve alet ile uğraşarak kazancımızı azaltmayalım. Halı yıkamadan farkı da ücretinin daha yüksek olacağı gerçeğidir. 

Bu işi broşür dağıtımı yaparak ve netten ilanlar yayınlatıp şehrinizdeki alıcılara ulaştırabilirsiniz. Koltuk yıkama işini evlere ve otomobillere olarak daraltmayın. Bir çok firmanın ziyaretçi koltuklarına bu hizmeti götürebilirsiniz. 

Bu iş için Anafor'un yerinde koltuk yıkama ürününe bir göz atabilirsiniz. Onun dışında bir çok alternatif ürün bulunuyor. 

1 yorum:

  1. güzel fikir biraz çevre toplamak insanlara haber vermek gerekiyor saolun

    YanıtlaSil

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR