30 Nisan 2018 Pazartesi

ClickMerkez satış ortaklığı ile kazanınSatış ortaklığı ağında dijital e-kitaplar ve e-eğitimler barındırır. Güvenilir ve ücretsiz kayıt olabileceğiniz satış ortaklığı sitesidir. %25-%75 arası komisyonla satışını yaptığınız dijital ürünlerden para kazanabilirsiniz.

Ürün Sahibi (Vendor)
Ürününüz hazır ve ürününüze güveniyorsunuz. Ancak istediğiniz satışları bir türlü gerçekleştirip hedeflediğiniz satış rakamlarına erişemiyorsunuz. O zaman ClickMerkez olarak size yardımcı olalım.

Satış Ortağı (Affilliate)
ClickMerkez üyeliğini ücretsiz yaparak, ürün satışlarından hemen şimdi kazanç elde edebilirsin. ClickMerkez pazaryerindeki ürünlerin tanıtımını yap ve her ürün satıldığında daha önceden belirlenen miktarda komisyon kazan!

Dijital Pazar Yeri
Dijital Pazar Yerinde listelenen tüm ürünlerin tanıtımını yaparak para kazanmaya hemen şimdi başlayabilir ve daha fazla bilgi almak için S.S.S alanımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz www.clicksepet.com üzerinden satılmaktadır.

Detaylı İstatistik
Hesabınızdaki kazancınızı, yeni piyasaları ve ürünleri kontrol edebilir ve mevcut tanıtım altyapınız ile ilgili istatistikleri inceleyebilirsiniz.

KAYIT FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARA LİNK EKLENMESİ TEHLİKELİ VE YASAKTIR